
Комплект ДХВ Led поворотник Jeep Renegade 2015-2018 68256431AA / 68256432AA от OP Tuning
6 227,19 ₴
5 604,47 ₴
- Готово до відправки
- Код: VC-JP-RG-1005
Комплект ДХВ Led поворотник Jeep Renegade 2015,2016,2017,2018 (Джип Ренегат)
Код запчастини 68256431AA / 68256432AA
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 68256431AA / 68256432AA |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Renegade |
| Сумісність з моделлю | Renegade |
| Марка | Jeep |
| Колір світіння | Білий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2018, 2019, 2015, 2016 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Мoдель | Renegade |
| Сторона встановлення | Лівий/правий |
| Тип | Денні ходові вогні |
| Функція світла | З денними ходовими вогнями (LED) |
| Ширина | 350 см |
- Ціна: 5 604,47 ₴









