
Денні ходові вогні Ford Edge 2015- ДХВ LED лівий FT4Z-13200-H от OP Tuning
5 650,10 ₴
5 085,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: F-EDG2015-154
Денні ходові вогні ДХВ LED ліві Ford Edge 2015 2016 2017 2018
Код запчастини: FT4Z-13200-H

Також можете придбати й інші деталі на Ford Edge
Професійні консультації. Якщо у вас виникли деякі труднощі, і ви не знаєте, яка автозапчастина вам потрібна, то досвідчені менеджери нададуть вам професійну консультацію із відповідьми на всі питання, що цікавлять вас.
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні | |
|---|---|
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2017, 2018, 2015 |
| Код запчастини | FT4Z-13200-H |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Тип | Денні ходові вогні |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функція світла | З денними ходовими вогнями (LED) |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Виробник | EDGE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Edge |
| Марка | Ford |
| Положення | Ліва |
| Ширина | 420 см |
- Ціна: 5 085,09 ₴





