
10 платежів Холодильник з морозильною камерою LG GBV3200DSW від OP Tuning
39 898,50 ₴
34 312,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: GBV3200DSW

Технология LINEARCooling
Технология LINEARCooling, которая используется в холодильнике LG GBV3200DSW, обеспечивает точный контроль температуры внутри устро
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований телевізор | Ні |
| Генератор льоду | Ні |
| Індикатор відчинених дверей | звуковий сигнал |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Подача холодної води | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2030 мм |
| Глибина | 682 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 9 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Потужність заморожування | 10 |
| Загальний об'єм | 387 |
| Об'єм морозильної камери | 110 |
| Розморожування морозильної камери | No Frost |
| нове | Нове |
| Рівень шуму | 35 |
| Ширина | 595 см |
| Енергоспоживання | 217 |
- Ціна: 34 312,71 ₴


