
10 платежів Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Star Lord Display 22.5W 30000 mAh Black (PPXJ060101/PPXJ080101) від OP Tuning
2 355 ₴
2 025,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: PPXJ060101/PPXJ080101
Зовнішній акумулятор Baseus Star-Lord 30000 мАг, 22,5 Вт (чорний)
Baseus Star-Lord може похвалитися ємністю 30 000 мАг та потужністю 22,5 Вт. Він підтримує кілька протоколів швидкої зарядки та має такі порти: Micro, Type-C, USB1/USB2 та інші. Крім того, завдяки низці функцій безпеки, він повністю безпечний у використанні; ви навіть можете брати його з собою в літак.

Блискавична зарядка
Baseus Star-Lord миттєво відновить ваш пристрій. З максимальною потужністю 22,5 Вт, цей портативний зарядний пристрій заряджає пристрої до 3 разів швидше, ніж типові продукти потужністю 5 Вт. Він сумісний з кількома протоколами швидкої зарядки, включаючи Apple 20W PD (Apple 13/13 Pro/13 Pro Max/13 Mini), Apple 18W PD (серії Apple: 11, X та 8), Huawei 22.5W SCP (P40 Pro, P40, P30 Pro, Mate40 Pro+, Mate40 Pro, Mate40E, Mate40 та інші), Huawei 18W FCP (P9 Plus, Mate8, Nova, Nova4 та інші), Xiaomi 18W QC (Xiaomi 9se/cc9/9/8 та інші) та Samsung AFC.

Ємність 30 000 мАг
Вам більше не доведеться довго чекати, поки ваш пристрій зарядиться! В результаті ваш iPhone зарядиться на 50% приблизно за 30 хвилин. Завдяки ємності 30 000 мАг ви можете використовувати портативний акумулятор протягом 6 днів на одному заряді. Ви можете зарядити Huawei P50, Xiaomi 12 та Apple 13 приблизно 6 разів. Крім того, портативний акумулятор потребує 6-7 годин заряджання. Він ідеально підходить для подорожей; ви навіть можете взяти його з собою в літак (потрібне підтвердження з вашою авіакомпанією).

Безпечний та зручний у використанні
Завдяки світлодіодному дисплею, Baseus Star-Lord пропонує швидкий доступ до інформації про пристрій. Продукт розподіляє живлення між зарядними пристроями та автоматично регулює вихідну потужність і напругу за допомогою інтелектуальної технології заряджання (BPSII). Інтелектуальний чіп пропонує багаторівневий захист від електромагнітних полів, коротких замикань, перенапруги, струму та перегріву, серед іншого. Безпечно заряджайте до трьох пристроїв одночасно!

ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | micro USB |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 648 кг |
| Вихідний струм | 3000 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина: | 155 см |
| Ємність акумулятора | 30000 |
| нове | Нове |
| Ширина | 69 см |
- Ціна: 2 025,30 ₴





