
Телевізор Sony KD-32W800 от OP
23 848,50 ₴
17 886,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: KD32W800P1AEP
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Звук | |
|---|---|
| Dolby Digital | Так |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Основні атрибути | |
| HD-формат | 1080р |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип телевізора | Рідкокристалічний (LCD) |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Sony |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | SCART |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Так |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-S, DVB-T2 |
| Підтримка телевізійних стандартів | SECAM, PAL, NTSC |
| Розміри | |
| Висота | 468 мм |
| Вага | 4.9 кг |
| Глибина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Да |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 32 |
| нове | Нове |
| Сумарна потужність звуку | 20 |
| Кут огляду | 178 |
| Ширина | 733 см |
- Ціна: 17 886,38 ₴















