
10 платежів Кавомашина автоматична Nivona CafeRomatica 791 (NICR 791) від OP Tuning
43 498,50 ₴
37 408,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: NICR 791
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Основні | |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Виробник | Nivona |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тиск помпи | 15 |
| Об'єм | 2.2 мл |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 |
| Споживана потужність | 1455 |
| нове | Нове |
| Тип кавоварки | Автоматичний |
| Ширина | 240 см |
- Ціна: 37 408,71 ₴







