
10 платежів Капсульна кавоварка еспресо Krups Nespresso Essenza Mini XN1108 black від OP Tuning
8 998,50 ₴
7 738,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: XN1108.23
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Тип використовуваної кави | Капсули |
| Тип кавоварки | Капсульна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Глибина | 84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тиск помпи | 19 |
| Об'єм | 0.6 мл |
| Споживана потужність | 1310 |
| нове | Нове |
| Ширина | 204 см |
- Ціна: 7 738,71 ₴








