
Електрочайник SMEG KLF03EGMEU от OP
12 448,50 ₴
9 336,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: KLF03EGMEU
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Дисплей | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Відсік для шнура | Так |
| Підсвічування чайника | Ні |
| Таймер | Ні |
| Основні | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Зелений |
| Виробник | Smeg |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Глибина | 171 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Об'єм | 1.7 мл |
| Споживана потужність | 2400 |
| нове | Нове |
| Ширина | 220 см |
- Ціна: 9 336,38 ₴

















