
БФП Epson EcoTank L3270 (C11CJ67434) от OP
12 298,50 ₴
9 223,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: C11CJ67434
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Тип пристрою | БФП |
| Формат паперу | А5, А6, А4 |
| Функції БФП | Сканер |
| Колір корпусу | Чорний |
| Виробник | Epson |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 179 мм |
| Вага | 3.9 кг |
| Глибина | 347 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Немає |
| Гарантійний термін | 12 |
| Місткість лотка | 100 |
| Лоток подавання | 100 |
| Операційна система | Mac OS XP SP3 |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 15 |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 33 |
| нове | Нове |
| Колірність | Мультиколірність |
| Ширина | 375 см |
- Ціна: 9 223,88 ₴















