
Телевізор LG 75QNED86 от OP
73 648,50 ₴
55 236,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: 75QNED86A6AAEU
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Звук | |
|---|---|
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 3 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Основні атрибути | |
| HD-формат | 2160p |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Операційна система | webOS |
| Підтримка HDTV | Так |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Microsoft |
| Інтерфейси | |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Функції | |
| Захист від дітей | Так |
| Картинка в картинці | Так |
| Підтримка DLNA | Так |
| Таймер сна | Так |
| Мова меню | Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-T2, DVB-S, DVB-T, DVB-S2 |
| Підтримка телевізійних стандартів | SECAM, PAL, NTSC |
| Телетекст | Так |
| Розміри | |
| Висота | 963 мм |
| Вага | 31.4 кг |
| Глибина | 44.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Да |
| VESA | 400 x 400 мм |
| Вхід/Вихід | AV, Ethernet (RJ-45), LAN (Ethernet) |
| Гарантійний термін | 12 |
| Рік | 2022 |
| Діагональ екрана | 75 |
| Звукова система | Dolby Surround / OLED Surround |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Система динаміків | 4.2 |
| Сумарна потужність звуку | 40 |
| Тип покриття екрана | Глянсовий (антивідблисковий) |
| Кут огляду | 178 |
| Частота розгортки | 120 |
| Ширина | 1673 см |
- Ціна: 55 236,38 ₴

















