
10 платежів Телевізор LG 75QNED86 від OP Tuning
73 648,50 ₴
63 337,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: 75QNED86A6AAEU
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Microsoft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Dolby Digital | Да |
| HD-формат | 2160p |
| Smart TV | Да |
| VESA | 400 x 400 мм |
| Вага | 31.4 кг |
| Вбудований сабвуфер | Немає |
| Вхід/Вихід | AV, Ethernet (RJ-45), LAN (Ethernet) |
| Висота | 963 мм |
| Вихід на навушники | Да |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 44.9 мм |
| Рік | 2022 |
| Діагональ екрана | 75 |
| Захист від дітей | Да |
| Звукова система | Dolby Surround / OLED Surround |
| Вигнутий екран | Немає |
| Картинка в картинке | Да |
| Кількість динаміків | 3 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Кріплення на стіну | Да |
| Об'ємне звучання | Да |
| Операційна система | webOS |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Підтримка DLNA | Да |
| Підтримка HDTV | Да |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Підтримка телевізійних стандартів | NTSC| PAL| SECAM |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Система динаміків | 4.2 |
| Стереозвучання | Да |
| Сумарна потужність звуку | 40 |
| Таймер сна | Да |
| Телетекст | Да |
| Тип покриття екрана | Глянсовий (антивідблисковий) |
| Тип телевізора | LED |
| Кут огляду | 178 |
| Формат екрана | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Частота розгортки | 120 |
| Ширина | 1673 см |
| Мова меню | Український |
- Ціна: 63 337,71 ₴

















