
Фритюрниця Tefal FF2031 от OP
4 948,50 ₴
3 711,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: FF203130
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні | |
|---|---|
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Tefal |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Оглядове віконце | Так |
| Тип фільтра | металевий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 3 кг |
| Глибина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість картоплі | 1000 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Об'єм оливи | 1.8 |
| Споживана потужність | 1600 |
| нове | Нове |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 3 711,38 ₴












