
10 платежів Мультиварка - скороварка NINJA Foodi MAX 9-in-1 Multi-Cooker 7.5L OP500EU від OP Tuning
19 498,50 ₴
16 768,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: OP500EU
Мультиварка Ninja OP500EU крупним планом
1ПРОЗОРА ПАНЕЛЬ
Піктограми та текст на панелі керування роблять використання мультиварки Ninja OP500EU простим – від вибору функцій до налаштування режиму підтримки тепла. Дисплей відображає температуру та час приготування.
2ЕРГОНОМІЧНИЙ ДИЗАЙН
Широкі ручки з обох боків пристрою полегшують його перенесення. Контурна кришка дозволяє легко піднімати мультиварку, а нековзні ніжки запобігають ковзанню по стільниці.
3ЩІЛЬНА КРИШКА
Герметичне ущільнення Ninja OP500EU підтримує температуру на потрібному рівні та запобігає витоку цінних ароматів. Гарячі страви спокушають своїм ароматом і потішають своєю соковитістю.

ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Програми приготування та функції | |
|---|---|
| Випічка | Так |
| Дисплей | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Таймер | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Основні | |
| Кількість програм приготування | 9 |
| Відстрочка старту | Так |
| Тип приладу | Скороварка/мультиварка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість ємностей | 2 |
| Загальний об'єм | 7.5 |
| Об'єм | 7.5 мл |
| Споживана потужність | 1460 |
| нове | Нове |
| Функція автовимкнення | Да |
| Ширина | 390 см |
- Ціна: 16 768,71 ₴









