
10 платежів Портативна колонка JBL Boombox 3 Wi-Fi Black (JBLBB3WIFIBLKEP) від OP Tuning
29 548,50 ₴
25 411,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: BOOMBOX3WIFIBLK
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Виробник | JBL |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 257 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.62 кг |
| Час відтворення музики (год) | 24 |
| Час заряджання (год) | 4.5 |
| Час роботи від акумулятора | 24 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Живлення | батареї |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| нове | Нове |
| Сумарна потужність звуку | 180 |
| Тип | колонки |
| Ширина | 482 см |
- Ціна: 25 411,71 ₴














