
10 платежів Льодогенератор CASO IceMaster Pro (3301) від OP Tuning
13 048,50 ₴
11 221,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3301
Льодогенератор CASO Germany IceMaster Pro крупним планом
1КОМПАКТНІ РОЗМІРИ
Льодогенератор розміром 242 x 358 x 328 мм підійде будь-де – на кухонній стільниці, за барною стійкою чи на садовому столі.
2ПРОЗОРА КРИШКА
Через скло в кришці ви можете зазирнути всередину пристрою CASO Germany IceMaster Pro – ви можете перевірити, скільки льоду всередині, не відкриваючи його та не впускаючи тепло всередину.
3ПРОСТО У ВИКОРИСТАННІ
Зрозуміла та інтуїтивно зрозуміла панель керування дозволяє дуже легко вибрати потрібні вам налаштування.

У комплекті CASO Germany IceMaster Pro

CASO Німеччина – надійний бренд

2-річна гарантія

Динамічно розвивається бренд побутової техніки

Продукція доступна в понад 40 країнах

ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид льоду | Кубикові |
| Матеріал | Метал |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Caso |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35.8 мм |
| Вага | 9.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 35.8 мм |
| Довжина: | 32.8 см |
| Номінальна напруга | 230 |
| Об'єм | 3.1 мл |
| Споживана потужність | 90 |
| нове | Нове |
| Ширина | 24.5 см |
- Ціна: 11 221,71 ₴





