
10 платежів Масажна ванночка Beurer FB 60 від OP Tuning
10 198,50 ₴
8 770,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: FB 60
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Призначення і результат | Відновлення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 184 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 450 мм |
| Кількість масажних насадок | 3 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Максимальна температура нагрівання води | 48 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Сфера застосування масажера | Ступни |
| Споживана потужність | 630 |
| нове | Нове |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Масажна ванночка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Ширина | 390 см |
- Ціна: 8 770,71 ₴
















