Телевізор Philips 55PUS9010/12 от OP
44 398,50 ₴
33 298,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: 55PUS9010/12
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Звук | |
|---|---|
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 4 |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Основні атрибути | |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Philips |
| Операційна система | Titan OS |
| Стан | Новий |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Мова меню | Англійська, Український, Іспанська, Німецький |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-S, DVB-C |
| Розміри | |
| Висота | 721 мм |
| Вага | 15.12 кг |
| Глибина | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HD-формат | UHD/4K |
| VESA | 200 x 300 мм |
| Вхід/Вихід | HDMI, USB |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 55 |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Сумарна потужність звуку | 40 |
| Частота розгортки | 144 |
| Ширина | 1231 см |
- Ціна: 33 298,88 ₴










