
10 платежів Робот-пилосос з вологим прибиранням MOVA V50 Ultra Complete (RLV72LE-1) від OP Tuning
43 498,50 ₴
37 408,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: RLV72LE-1
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид запчастини | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16.26 кг |
| Час заряджання акумулятора | 270 |
| Час роботи від акумулятора | 220 |
| Висота | 89 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 350 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| нове | Нове |
| Тип прибирання | Волога |
| Керування з моб. пристроїв | Да |
| Рівень шуму | 69 |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 350 см |
- Ціна: 37 408,71 ₴

















