
Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica Evo Next ECAM 310.60.GB от OP
37 048,50 ₴
27 786,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: ECAM310.60.GB
Magnifica Evo Next втілює досвід, знання та технології De'Longhi, гарантуючи найкраще в кожній чашці кави. Вона задовольняє будь-який смак кави, пропонуючи 10 напоїв, які ви можете вибрати за допомогою зручного TFT-дисплея з кольоровими піктограмами. Персоналізуйте свої напої за допомогою 5 розмірів, 4 рівнів міцності та 3 варіантів температури, і насолоджуйтесь ніжною, насиченою піною завдяки технології LatteCrema Hot для всіх напоїв на основі молока.
- Насолоджуйтесь насиченим ароматом та чудовим смаком кави, приготовленої зі свіжозмелених зерен
- Технологія LatteCrema Hot гарантує ніжну та густу молочну піну
- Зручний 2,4-дюймовий кольоровий TFT-дисплей з 6 кольоровими сенсорними кнопками
- Оберіть один із 10 напоїв, які можна легко налаштувати
- Легке очищення завдяки знімним компонентам, які можна мити в посудомийній машині

Ключові характеристики
Тільки найсвіжіша кава: насолоджуйтесь високоякісною кавою в кожній чашці – машина меле зерна в режимі реального часу, безпосередньо перед заварюванням.
Широкий вибір напоїв: оберіть один із 10 кавових та молочних напоїв, включаючи еспресо, капучино, лате макіато та доппіо+.
Технологія гарячого приготування LatteCrema: насолоджуйтесь автоматично приготованою ніжною, густою молочною пінкою ідеальної температури для смачних напоїв та скористайтеся функцією автоматичного очищення глечика одним дотиком після кожного використання.
Зручний дисплей: інтуїтивно зрозумілий 2,4-дюймовий кольоровий TFT-дисплей з 6 кольоровими сенсорними кнопками та підсвіченими кнопками навігації, а також до 3 профілів користувачів.

ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові функції | |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Основні | |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тиск помпи | 15 |
| Об'єм | 1.8 мл |
| Споживана потужність | 1450 |
| нове | Нове |
| Ширина | 240 см |
- Ціна: 27 786,38 ₴






