
Телевізор Philips 43PUS9010/12 от OP
36 298,50 ₴
27 223,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: 43PUS9010/12
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Звук | |
|---|---|
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Основні атрибути | |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Операційна система | Titan OS |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Philips |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Мова меню | Український, Англійська, Німецький, Іспанська |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Розміри | |
| Висота | 567 мм |
| Вага | 8.82 кг |
| Глибина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Да |
| VESA | 100 x 200 мм |
| Вхід/Вихід | Ethernet (LAN), HDMI, USB, eARC, Вихід на навушники, Цифровий оптичний вихід |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 43 |
| Пульт | + |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Сумарна потужність звуку | 20 |
| Ширина | 962 см |
- Ціна: 27 223,88 ₴














