
10 платежів Телевізор Philips 43PUS9010/12 від OP Tuning
36 298,50 ₴
31 216,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: 43PUS9010/12
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Philips |
| Користувальницькі характеристики | |
| Dolby Digital | Да |
| Smart TV | Да |
| VESA | 100 x 200 мм |
| Бездротові можливості | Bluetooth|Wi-Fi |
| Вага | 8.82 кг |
| Вбудований сабвуфер | Немає |
| Вхід/Вихід | Ethernet (LAN), HDMI, USB, eARC, Вихід на навушники, Цифровий оптичний вихід |
| Висота | 567 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 77 мм |
| Діагональ екрана | 43 |
| Вигнутий екран | Немає |
| Кількість динаміків | 2 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Кріплення на стіну | Да |
| Операційна система | Titan OS |
| Підтримка DLNA | Немає |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Пульт | + |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Сумарна потужність звуку | 20 |
| Тип покриття екрана | Глянсовий |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрана | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 962 см |
| Мова меню | Англійський | Немецький | Український |
- Ціна: 31 216,71 ₴














