
Портативна колонка JBL Charge 6 Purple (JBLCHARGE6PUR) от OP
10 348,50 ₴
7 761,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: JBLCHARGE6PUR
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Виробник | JBL |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 98 мм |
| Вага | 0.99 кг |
| Глибина | 94 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 3 |
| Час роботи від акумулятора | 24 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальна частота | 20000 |
| Мінімальна частота | 56 |
| Особливості | Водонепроникний |
| Рівень шуму | 80 |
| Ширина | 229 см |
- Ціна: 7 761,38 ₴



















