
Портативна колонка Edifier MP230 Black от OP
5 548,50 ₴
4 161,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: MP230 BLACK

Колонка Edifier MP230 – ідеальний вибір для будь-якого любителя ретро-музики! Її підсилювач класу D та 48-мм драйвери забезпечують чудову якість звуку. Вона має час роботи від одного заряду до 9 годин , а Bluetooth 5.0 забезпечує стабільну передачу сигналу. Ви також можете використовувати TF-карту або AUX-кабель для зручного відтворення улюбленої музики .

Колонка MP230 використовує технологію Bluetooth 5.0 , яка забезпечує надійне та блискавично швидке бездротове з'єднання з меншим енергоспоживанням. Ви також можете забути про перешкоди та затримки! Пристрій також дозволяє підключатися через AUX-кабель, TF-карту або звукову карту . Оберіть найкраще рішення для себе!

Edifier MP230 забезпечує справді захоплюючий досвід. Подвійний пасивний випромінювач та два 48-мм драйвери створюють стереоакустичну систему. Це дозволяє насолоджуватися ширшим звуковим полем, насиченим деталізованим звуком, потужними басами та чіткими високими частотами. Крім того, інноваційний підсилювач класу D та технологія цифрової обробки сигналів забезпечують бездоганний звук без шкоди для якості.

Вільно слухайте улюблені пісні скільки завгодно довго. Потужний літій-полімерний акумулятор ємністю 2500 мАг забезпечує до 9 годин безперервної роботи . Тож вам не доведеться турбуватися про раптовий розряд під час вечірки з друзями чи садового барбекю!

Подивіться, як легко керувати колонкою! MP230 оснащений стильними функціональними кнопками, що нагадують клавіші піаніно. Ці кнопки дозволяють керувати відтворенням, вмикати режим Bluetooth, перемикати треки та регулювати гучність.

Спеціально розроблена колонка Edifier MP230 нагадує про 1950-ті та 1960-ті роки – вона неодмінно підкорить серця багатьох любителів ретро! Колонка має дерев'яний корпус , який вражає не лише своїм дизайном, але й функціональністю. Спеціальні прокладки зменшують непотрібні вібрації та підвищують стабільність пристрою.

ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Edifier |
| Формат акустики | Стерео |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм, AUX-вхід |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 164 мм |
| Висота | 84.3 мм |
| Глибина | 108.8 мм |
| Вага | 0.85 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| нове | Нове |
| Гарантійний термін | 12 |
| Сумарна потужність звуку | 20 |
| Входи | AUX, USB, карта Micro SD |
- Ціна: 4 161,38 ₴





