
10 платежів Телевізор Sony K-55S3 від OP Tuning
44 998,50 ₴
38 698,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: K55S35B
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Інтерфейси | |
|---|---|
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вихід на навушники | Ні |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Основні атрибути | |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка HDTV | Так |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Sony |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Мова меню | Німецький, Іспанська, Англійська, Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, DVB-T |
| Розміри | |
| Висота | 713 мм |
| Вага | 16 кг |
| Глибина | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Dolby Atmos | Да |
| HD-формат | UHD/4K |
| VESA | 300 × 300 |
| Вхід/Вихід | Ethernet (LAN), HDMI, Satellite In, USB, eARC, Цифровий оптичний вихід |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 55 |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| нове | Нове |
| Сумарна потужність звуку | 40 |
| Частота оновлення | 50 |
| Частота розгортки | 50 |
| Ширина | 1233 см |
- Ціна: 38 698,71 ₴








