
10 платежів Кавомашина автоматична Delonghi Rivelia EXAM 440.55.B від OP Tuning
43 948,50 ₴
37 795,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: EXAM 440.55.B
Щоб повною мірою користуватися функціями кавомашиниDe'Longhi Rivelia , пристрій оснащено 3,5-дюймовим, повністю сенсорним, кольоровим TFT дисплеєм& інтерфейс. Ви можете вільно переглядати широке меню напоїв, легко проводити процес заварювання кави та виконувати всі дії з обслуговування. Покращена анімація та доброзичливий тон голосу забезпечують привабливу взаємодію.

Висока якість та італійський дизайн
Еспресо-машина поєднує класичний елегантний дизайн з найменшим корпусом бренду. Завдяки своїй компактній формі він ідеально підійде для будь-якої кухні навіть з обмеженим простором, а стильний дизайн надає йому унікального характеру. Дизайн кавомашини De'Longhi підкреслює красу натуральних інгредієнтів - кавові зерна, вода і молоко знаходяться поза корпусом, створюючи естетичний ефект. Його розміри43 см в глибину, 24,5 см і 38,5 см у висоту.
Кавомашина&DELONGHI Rivelia EXAM 440.55.B є переможцем престижної .
Премія REDDOT
DELONGHI Rivelia EXAM 440.55.B express був удостоєний престижної нагороди REDDOT.
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Тип використовуваної кави | Зерна, Мелений |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Тип нагрівача | термоблок |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Ні |
| Подача гарячої води | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 385 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тиск помпи | 19 |
| Об'єм | 1.4 мл |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 |
| Споживана потужність | 1450 |
| нове | Нове |
| Функція автоматичного лате | Да |
| Функція автоматичне Макіято | Да |
| Функція кави Лонг | Да |
| Ширина | 245 см |
- Ціна: 37 795,71 ₴






