
10 платежів Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Saros 10R від OP Tuning
63 448,50 ₴
54 565,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: S91COP+EWFD28HRR
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип прибирання | Волога, Суха |
| Колір | Чорний |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 180 |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 353 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм контейнера для сміття | 180 |
| нове | Нове |
| Керування з моб. пристроїв | Да |
| Рівень шуму | 65 |
| Ширина | 353 см |
- Ціна: 54 565,71 ₴















