
10 платежів Мультипіч Philips Airfryer 1000 Series NA130/00 від OP Tuning
5 548,50 ₴
4 771,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: NA130/00
Аерофритюрниця Philips NA130/00, 1700 Вт, 6,2 л
- зручне використання
- менше олії
- економія часу та енергії - регульований час і температура
- місткість 6,2 л
Здоровіші — насолоджуйтесь смачними стравами, які містять до 90% менше жиру*
Швидше – готуйте до 50% швидше та заощаджуйте до 70% енергії, готуючи у фритюрниці Philips замість духовки.**
Смачніші – швидко приготовані здорові страви, хрусткі зовні та ніжні всередині
Різноманітність - завантажте застосунок NutriU та отримайте натхнення від сотень рецептів різноманітних страв
*Порівняно зі свіжою картоплею фрі, смаженою у звичайній фритюрниці.
**Середні відсотки базуються на внутрішніх лабораторних вимірюваннях з використанням фритюрниць Philips; приготування однієї курячої грудки (налаштування фритюрниці: 160°C, без попереднього розігріву) або одного філе лосося (налаштування фритюрниці: 200°C, без попереднього розігріву) порівняно з використанням духовки класу А.**
Хрусткі страви завдяки технології RapidAir
Хрусткі зовні та ніжні всередині, з невеликою кількістю або без додавання олії . Технологія RapidAir у поєднанні з унікальною тарілкою StarPlate забезпечує чудовий потік повітря для швидких і смачних страв щоразу.
Завдяки об'єму 6,2 літра, ви можете легко приготувати закуски та снеки.
Компактний дизайн підійде для кухонь будь-якого розміру.
Смачні страви з до 90% меншим вмістом жиру
Завдяки випіканню гарячим повітрям ви можете готувати свої улюблені страви, використовуючи на 90% менше жиру, зберігаючи при цьому їхній повний смак.
12 способів випікання в одному зручному пристрої
Смаження на повітрі, випікання, гриль, запікання та багато іншого. Легко налаштуйте час і температуру для 12 різних способів приготування , включаючи швидке розігрівання, розморожування та дегідратацію.
Смачні рецепти з додатку HomeID для приготування у фритюрниці
Відкрийте для себе тисячі безкоштовних рецептів та спеціальних налаштувань аерофритюрниці. 93% користувачів кажуть, що додаток HomeID спрощує приготування їжі.*
* Опитування користувачів NutriU, 6000 респондентів, 2021.
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість програм приготування | 12 |
| Тип управління | Електронне |
| Виробник | Philips |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40.4 мм |
| Вага | 4.05 кг |
| Глибина | 30.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість картоплі | 0.8 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 |
| Кількість режимів приготування | 12 |
| Максимальна температура | 200 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм | 6.2 мл |
| Об'єм оливи | 6.2 |
| нове | Нове |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30.8 см |
- Ціна: 4 771,71 ₴




