
10 платежів Портативний холодильник термоелектричний Ravanson CS-20S від OP Tuning
3 598,50 ₴
3 094,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: CS-20S
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravanson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Вбудований вентилятор | Да |
| Висота | 409 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 248 мм |
| Ізоляція | пенополиуретан |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівання вище температури довкілля | 60 |
| Загальний об'єм | 20 |
| Охолодження нижче температури довкілля | 17 |
| Споживана потужність | 45 |
| Режими роботи | Охолодження |
| нове | Нове |
| Тип живлення | Мережа 12 В |
| Ширина | 383 см |
- Ціна: 3 094,71 ₴








