
Обрамлення ПТФ VW TIGUAN 2017 R-LINE 5NA853665E ліве хром от OP Tuning
2 260,04 ₴
2 034,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: VC-TI-VW-919
Обрамлення ПТФ VW TIGUAN (Фольцваген Тігуан) 2017 R-LINE 5NA853665E ліве хром 2018 2019 2020 2021 2022
Код запчасти 5NA853665E
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні | |
|---|---|
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2017, 2020, 2021, 2022, 2019 |
| Код запчастини | 5NA853665E |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Tiguan |
| Стан | Новий |
| Сторона установки | Лівий |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колір | Хром |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Мoдель | Tiguan |
| Ширина | 420 см |
- Ціна: 2 034,04 ₴





