
Електрочайник Delonghi KBOV 2001.BG от OP
4 798,50 ₴
3 598,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: KBOV2001.BG
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні | |
|---|---|
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Виробник | Delonghi |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність фільтра | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Глибина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Об'єм | 1.7 мл |
| Споживана потужність | 2000 |
| Ширина | 180 см |
- Ціна: 3 598,88 ₴










