
Мультипіч (аерофритюрниця) Xiaomi Smart Air Fryer 5.5L EU White от OP
6 073,50 ₴
4 555,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: BHR8238EU
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 386 мм |
| Глибина | 291 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичні програми | 12 |
| Антипригарне покриття чаші | Да |
| Гарантійний термін | 12 |
| Дисплей | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Індикатор роботи | Да |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір для фондю | Немає |
| Об'єм оливи | 5.5 |
| Споживана потужність | 1600 |
| Прогумовані ніжки | Да |
| Оглядове віконце | Да |
| нове | Нове |
| Термоізольований корпус | Да |
| Функція автовимкнення | Да |
| Ширина | 286 см |
- Ціна: 4 555,12 ₴


















