
Протитуманна фара ліва VW Passat 2016-2019 561-941-699-C от OP Tuning
1 695,03 ₴
1 525,53 ₴
- Готово до відправки
- Код: VWPas17-48
Протитуманна фара ліва VW Passat 2016- 2019
Код запчастини - 561-941-699-C
Так само можете придбати інші деталі на VW Passat
Професійні консультації. Якщо у вас виникли деякі складності, і ви не знаєте, яка автозапчастина вам потрібна, то досвідчені менеджери нададуть вам професійну консультацію з відповідями на всі питання, що цікавлять вас.
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні | |
|---|---|
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2019, 2016, 2018 |
| Код запчастини | 561-941-699-C |
| Стан | Новий |
| Сторона установки | Лівий |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 1 525,53 ₴




