
Фітнес-блендер SMEG PBF01CREU от OP
8 025 ₴
6 018,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: PBF01CREU
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Вінчик для збивання | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Насадка для замісу тіста | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 335 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Глибина | 136 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина мережевого шнура | 1 |
| Місткість подрібнювача | 0.6 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Споживана потужність | 300 |
| нове | Нове |
| Тип керування | Механічний |
| Ширина | 142 см |
- Ціна: 6 018,75 ₴













