
Робот для миття вікон ECOVACS Winbot Mini (WG841-01) от OP
19 048,50 ₴
14 286,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: WG841-01
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecovacs |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Час заряджання акумулятора | 180 |
| Час роботи від акумулятора | 30 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 215 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Акумулятор |
| Режими руху | автоматически |
| нове | Нове |
| Тип прибирання | Волога |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 215 см |
- Ціна: 14 286,38 ₴
















