
Накладка (молдинг) нижня частина переднього бампера Ford Edge 2015-2018 Хром FK7B8C346ABW от OP Tuning
1 808,03 ₴
1 627,23 ₴
- Готово до відправки
- Код: F-EDG-0071
Накладка (молдинг) нижня частина переднього бампера Ford Edge 2015 2016 2017 2018 Хром
Код запчастини: FK7B8C346ABW
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EDGE |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 10 мм |
| Довжина: | 950 см |
| Марка | Ford |
| Матеріал молдингу | Пенополиуретан |
| Модель автомобіля | Edge |
| Тип молдингу | На бампері |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 1 627,23 ₴





