
Жалюзи дефлектор радиатора Ford Explorer 2016-2019 JB5Z8475A, FB5Z8475A от OP Tuning
9 605,17 ₴
8 644,65 ₴
- Готово к отправке
- Код: VC-EXPLORER-FD-329
Жалюзи дефлектор радиатора Ford Explorer (Форд Эксплорер) 2014,2015,2016,2017,2018, 2019
Код запчасти JB5Z8475A
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные | |
|---|---|
| Год выпуска автомобиля | 2018, 2017, 2015, 2019, 2016, 2014 |
| Крепление дефлектора | Штатное место |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Состояние | Новое |
| Тип дефлектора | Дефлектор радиатора |
| Цвет дефлектора | Черный |
| Совместимость с моделью | Explorer |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид решетки | Решетка |
| Высота | 140 мм |
| Код запчасти | JB5Z8475A |
| Мoдель | Explorer |
| Марка | Ford |
| Материал | ABS-пластик |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип радиатора | Неразборный |
| Тип решетки | Решетка радиатора |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 1250 см |
- Цена: 8 644,65 ₴






