
Комплект ДХВ Led поворотник Jeep Renegade 2015-2018 68256431AA / 68256432AA от OP Tuning
6 227,19 ₴
5 604,47 ₴
- Готово к отправке
- Код: VC-JP-RG-1005
Комплект ДХВ Led поворотник Jeep Renegade 2015,2016,2017,2018 (Джип Ренегат)
Код запчастини 68256431AA / 68256432AA
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Код запчасти | 68256431AA / 68256432AA |
| Совместимость с маркой | Jeep |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Производитель | Renegade |
| Совместимость с моделью | Renegade |
| Марка | Jeep |
| Цвет свечения | Белый |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Год выпуска автомобиля | 2017, 2018, 2019, 2015, 2016 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 200 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Мoдель | Renegade |
| Сторона установки | Левый/правый |
| Тип | Дневные ходовые огни |
| Функция света | С дневными ходовыми огнями (LED) |
| Ширина | 350 см |
- Цена: 5 604,47 ₴









