
10 платежей Телевизор Sony KD-32W800 от OP Tuning
23 848,50 ₴
20 509,71 ₴
- Готово к отправке
- Код: KD32W800P1AEP
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sony |
| Пользовательские характеристики | |
| Dolby Digital | Да |
| HD-формат | 1080р |
| Smart TV | Да |
| Вес | 4.9 кг |
| Вход/Выход | SCART |
| Высота | 468 мм |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина | 78 мм |
| Диагональ экрана | 32 |
| Изогнутый экран | Нет |
| Количество динамиков | 2 |
| Количество разъемов HDMI | 3 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Крепление на стену | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Объемное звучание | Да |
| Поддержка DLNA | Да |
| Поддержка HDTV | Да |
| Поддержка стандартов | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Поддержка телевизионных стандартов | NTSC|PAL|SECAM |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Состояние | Нове |
| Стереозвучание | Да |
| Суммарная мощность звука | 20 |
| Тип телевизора | Жидкокристаллический (LCD) |
| Угол обзора | 178 |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 733 см |
- Цена: 20 509,71 ₴















