
Капсульна кавоварка еспресо Krups Nespresso Essenza Mini XN1108 black от OP
8 998,50 ₴
6 748,88 ₴
- Готово к отправке
- Код: XN1108.23
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные | |
|---|---|
| Встраиваемая техника | Нет |
| Назначение | Бытовое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Приготовление молочных напитков | Автоматическое |
| Тип используемого кофе | Капсулы |
| Тип кофеварки | Капсульная |
| Тип профессиональной кофемашины | Автоматическая |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Способ приготовления эспрессо | автоматический |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Съемный лоток для сбора капель | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 330 мм |
| Вес | 2.3 кг |
| Глубина | 84 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Давление помпы | 19 |
| Объем | 0.6 мл |
| Потребляемая мощность | 1310 |
| Состояние | Нове |
| Ширина | 204 см |
- Цена: 6 748,88 ₴








