
10 платежей Кофемашина автоматическая Nivona CafeRomatica 791 (NICR 791) от OP Tuning
43 498,50 ₴
37 408,71 ₴
- Готово к отправке
- Код: NICR 791
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Дополнительные характеристики | |
|---|---|
| Встроенная кофемолка | Да |
| Дисплей | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор уровня воды | Нет |
| Контроль крепости кофе | Да |
| Одновременное приготовление двух чашек | Да |
| Подача горячей воды | Да |
| Регулировка степени помола | Да |
| Регулировка температуры кофе | Да |
| Способ приготовления эспрессо | автоматический |
| Функция автоотключения | Да |
| Основные | |
| Приготовление молочных напитков | Автоматическое |
| Тип используемого кофе | Зерна |
| Цвет корпуса | Черный |
| Производитель | Nivona |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 340 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Давление помпы | 15 |
| Объем | 2.2 мл |
| Объем контейнера для зерен | 250 |
| Потребляемая мощность | 1455 |
| Состояние | Нове |
| Тип кофеварки | Автоматический |
| Ширина | 240 см |
- Цена: 37 408,71 ₴







