
МФУ Epson EcoTank L3270 (C11CJ67434) от OP
12 298,50 ₴
9 223,88 ₴
- Готово к отправке
- Код: C11CJ67434
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Интерфейсы | Wi-Fi |
| Тип устройства | МФУ |
| Формат бумаги | А5, А6, А4 |
| Функции МФУ | Сканер |
| Цвет корпуса | Черный |
| Производитель | Epson |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 179 мм |
| Вес | 3.9 кг |
| Глубина | 347 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Нет |
| Гарантийный срок | 12 |
| Емкость лотка | 100 |
| Лоток подачи | 100 |
| Операционная система | Mac OS XP SP3 |
| Скорость цветной печати (A4) | 15 |
| Скорость ч/б печати (A4) | 33 |
| Состояние | Нове |
| Цветность | Мультицветность |
| Ширина | 375 см |
- Цена: 9 223,88 ₴















