
Электрочайник SMEG KLF04CREU от OP
11 700 ₴
8 775 ₴
- Готово к отправке
- Код: KLF04CREU
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Дополнительные функции и характеристики | |
|---|---|
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Дисплей | Нет |
| Отсек для шнура | Да |
| Подсветка чайника | Да |
| Таймер | Нет |
| Основные | |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Производитель | Smeg |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 275 мм |
| Вес | 1.8 кг |
| Глубина | 171 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Объем | 1.7 мл |
| Потребляемая мощность | 2400 |
| Состояние | Нове |
| Ширина | 226 см |
- Цена: 8 775 ₴








