
Телевизор LG 75QNED86 от OP
73 648,50 ₴
55 236,38 ₴
- Готово к отправке
- Код: 75QNED86A6AAEU
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Звук | |
|---|---|
| Dolby Digital | Да |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Количество динамиков | 3 |
| Объемное звучание | Да |
| Стереозвучание | Да |
| Основные атрибуты | |
| HD-формат | 2160p |
| Изогнутый экран | Нет |
| Крепление на стену | Да |
| Операционная система | webOS |
| Поддержка HDTV | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | LED |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Производитель | Microsoft |
| Интерфейсы | |
| Выход на наушники | Да |
| Количество разъемов HDMI | 4 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Функции | |
| Защита от детей | Да |
| Картинка в картинке | Да |
| Поддержка DLNA | Да |
| Таймер сна | Да |
| Язык меню | Украинский |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-C, DVB-T2, DVB-S, DVB-T, DVB-S2 |
| Поддержка телевизионных стандартов | SECAM, PAL, NTSC |
| Телетекст | Да |
| Размеры | |
| Высота | 963 мм |
| Вес | 31.4 кг |
| Глубина | 44.9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Да |
| VESA | 400 x 400 мм |
| Вход/Выход | AV, Ethernet (RJ-45), LAN (Ethernet) |
| Гарантийный срок | 12 |
| Год | 2022 |
| Диагональ экрана | 75 |
| Звуковая система | Dolby Surround / OLED Surround |
| Поддерживаемые беспроводные интерфейсы | Bluetooth, Wi-Fi |
| Разрешение экрана | 3840×2160 |
| Система динамиков | 4.2 |
| Суммарная мощность звука | 40 |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый (антибликовый) |
| Угол обзора | 178 |
| Частота розгортки | 120 |
| Ширина | 1673 см |
- Цена: 55 236,38 ₴


















