
10 платежей Портативная колонка Marshall Tufton Black and Brass (1005924) от OP Tuning
26 248,50 ₴
22 573,71 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1005924

Мобильность и длительное время автономной работы
Увеличивайте громкость, когда и где хотите. Встроенный перезаряжаемый аккумулятор позволяет вам наслаждаться любимой музыкой до 20 часов без подзарядки, а благодаря портативности вы можете наслаждаться отличной музыкой где угодно.

Потоковая передача музыки без проводов
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Интерфейсы | AUX-вход, jack 3.5 мм |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 229 мм |
| Вес | 4.9 кг |
| Глубина | 163 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Максимальная частота | 20000 |
| Минимальная частота | 40 |
| Поддерживаемые беспроводные интерфейсы | Bluetooth |
| Состояние | Нове |
| Суммарная мощность звука | 80 |
| Чувствительность | 102 |
| Ширина | 350 см |
- Цена: 22 573,71 ₴






