
10 платежей Портативная колонка JBL PartyBox Stage 320 White (JBLPBSTAGE320SW) от OP Tuning
29 698,50 ₴
25 540,71 ₴
- Готово к отправке
- Код: JBLPBSTAGE320SWEP
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Особенности | Эквалайзер |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет корпуса | Белый |
| Производитель | JBL |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 669 мм |
| Глубина | 385 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Входы | AUX, USB |
| Гарантийный срок | 12 |
| Состояние | Нове |
| Суммарная мощность звука | 240 |
| Тип | колонки |
| Ширина | 335 см |
- Цена: 25 540,71 ₴

















