
Фритюрниця Tefal FF2031 от OP
4 948,50 ₴
3 711,38 ₴
- Готово к отправке
- Код: FF203130
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные | |
|---|---|
| Антипригарное покрытие чаши | Да |
| Таймер | Нет |
| Терморегулятор | Да |
| Тип управления | Механическое |
| Производитель | Tefal |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал чаши | Алюминий |
| Смотровое окошко | Да |
| Тип фильтра | металлический |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 280 мм |
| Вес | 3 кг |
| Глубина | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вместимость картофеля | 1000 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Объем масла | 1.8 |
| Потребляемая мощность | 1600 |
| Состояние | Нове |
| Ширина | 300 см |
- Цена: 3 711,38 ₴












