
10 платежей Портативная колонка JBL Boombox 3 Wi-Fi Black (JBLBB3WIFIBLKEP) от OP Tuning
29 548,50 ₴
25 411,71 ₴
- Готово к отправке
- Код: BOOMBOX3WIFIBLK
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет корпуса | Черный |
| Производитель | JBL |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 257 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9.62 кг |
| Время воспроизведения музыки (ч) | 24 |
| Время зарядки (ч) | 4.5 |
| Время работы от аккумулятора | 24 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Питание | батареи |
| Поддерживаемые беспроводные интерфейсы | Bluetooth, Wi-Fi |
| Состояние | Нове |
| Суммарная мощность звука | 180 |
| Тип | колонки |
| Ширина | 482 см |
- Цена: 25 411,71 ₴














