
10 платежей Ледогенератор Caso IceMaster PRO (3301) от OP Tuning
13 048,50 ₴
11 221,71 ₴
- Готово к отправке
- Код: 3301
Ледогенератор CASO Germany IceMaster Pro крупным планом
1КОМПЛЕКТНЫЕ РАЗМЕРЫ
Ледогенератор размером 242 x 358 x 328 мм поместится там, где вам нужно — на кухонной стойке, в баре или на садовом столе.
2ПРОЗРАЧНАЯ КРЫШКА
Через стекло в крышке вы можете заглянуть внутрь CASO Germany IceMaster Pro — вы можете проверить, сколько льда внутри, не открывая его и не впуская тепло внутрь.
3 ЛЕГКО ИСПОЛЬЗОВАТЬ
Понятная и интуитивно понятная панель управления позволяет легко выбирать интересующие вас настройки.

В пакете CASO Germany IceMaster Pro

ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные | |
|---|---|
| Вид льда | Кубиковый |
| Материал | Металл |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Производитель | Caso |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 35.8 мм |
| Вес | 9.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12 |
| Глубина | 35.8 мм |
| Длина | 32.8 см |
| Номинальное напряжение | 230 |
| Объем | 3.1 мл |
| Потребляемая мощность | 90 |
| Состояние | Нове |
| Ширина | 24.5 см |
- Цена: 11 221,71 ₴





