
10 платежей Массажная ванночка Beurer FB 60 от OP Tuning
10 198,50 ₴
8 770,71 ₴
- Готово к отправке
- Код: FB 60
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Beurer |
| Назначение и результат | Восстановление |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 184 мм |
| Гарантийный срок | 12 |
| Глубина | 450 мм |
| Количество массажных насадок | 3 |
| Количество режимов работы | 3 |
| Максимальная температура нагрева воды | 48 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Область применения массажера | Ступни |
| Потребляемая мощность | 630 |
| Состояние | Нове |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Массажная ванночка |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Ширина | 390 см |
- Цена: 8 770,71 ₴
















