Телевизор Philips 55PUS9010/12 от OP
44 398,50 ₴
33 298,88 ₴
- Готово к отправке
- Код: 55PUS9010/12
ℹ️ Важлива інформація про замовлення:
• Товари під замовлення — передоплата 10–30%. Менеджер індивідуально підбирає та перевіряє сумісність під ваш запит, тому такий товар не підлягає поверненню як виготовлений/придбаний персонально для вас
• Великогабаритні товари — передоплата за доставку за тарифом перевізника (узгоджується заздалегідь)
• Усі товари перевіряються перед відправкою. При пошкодженні під час доставки — одразу складіть акт у відділенні пошти
• Оплата виключно на офіційний рахунок компанії
Оформлюючи замовлення, ви підтверджуєте ознайомлення та згоду з умовами публічної оферти.
| Звук | |
|---|---|
| Dolby Digital | Да |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Количество динамиков | 4 |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Bluetooth, Wi-Fi |
| Количество разъемов HDMI | 4 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Основные атрибуты | |
| Изогнутый экран | Нет |
| Крепление на стену | Да |
| Поддержка HDTV | Да |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Тип телевизора | Qled |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Производитель | Philips |
| Операционная система | Titan OS |
| Состояние | Новое |
| Функции | |
| Поддержка DLNA | Нет |
| Язык меню | Английский, Украинский, Испанский, Немецкий |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-S, DVB-C |
| Размеры | |
| Высота | 721 мм |
| Вес | 15.12 кг |
| Глубина | 82 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| HD-формат | UHD/4K |
| VESA | 200 x 300 мм |
| Вход/Выход | HDMI, USB |
| Гарантийный срок | 12 |
| Диагональ экрана | 55 |
| Разрешение экрана | 3840×2160 |
| Суммарная мощность звука | 40 |
| Частота розгортки | 144 |
| Ширина | 1231 см |
- Цена: 33 298,88 ₴









